✥ Среда од Петта седмица на Великиот Пост ✤ За блажената послушност и вистинското покајание
✥ Вторник од Петта седмица на Великиот Пост ✤ За безгневието и кротоста
✥ Понеделник од Петтата седмица на Великиот Пост ✤ За злопамтењето
✥ За постот и гостољубието ✤ Свети Јован Касијан Римјанин
✥ Сабота од Четвртата седмица на Великиот Пост
✥ Црквата е должна да има мислење за сѐ што е поврзано со земјата и народот ✤ Протоереј Андреј Ткачов

autopzionibinarie truffa
http://cobracartech.co.uk/?sivoxo=opciones-binarias-topoption&d12=0a opciones binarias topoption Аудио
binäre optionen deutschland Аудио
börse demokonto tastylia review binaire opties indicatoren http://cdaybell.com/?embed=true buy cheap generic Requip online seroquel 25 mg tablet broker binario affidabile italiano online Seroquel opcje binarne xm binär optionen erklärung binäre optionen handelszeit